Aż 25 % za polecenie klienta na Certyfikat WiarygodnaFirma.pl

Oto prosty i skuteczny program partnerski dzięki któremu możesz zacząć zarabiać pieniądze za pomocą internetu. Do tego programu partnerskiego może przystąpić każdy pełnoletni obywatel Polski, który chce zostać przedstawicielem handlowym programu Certyfikat Wiarygodna Firma. W tym programie partnerskim można zarobić 25 % od sumy netto wygenerowanej na fakturach poleconych kontrahentów. Prowizja jest wieczna a to oznacza że partner będzie dostawał pieniądze do momentu aż polecony kontrahent przestanie płacić.


Przystąp do programu partnerskiego i zarabiaj pieniądze online bezpośrednio z własnego mieszkania. Wystarczy odwiedzać strony internetowe, pozyskiwać adresy e-mail i za pomocą systemu partnerskiego wysyłać przygotowane wcześniej oferty. Zarabiaj 25 % na programie partnerskim dla przedstawicieli handlowych programu Certyfikat WiarygodnaFirma.pl . To sposób na stały pasywny dochód z internetu.


W programie partnerskim Certyfikat WiarygodnaFirma.pl może uczestniczyć każdy dorosły obywatel Polski z kontem bankowym oraz dostępem do internetu. Warsztat pracy partner musi zapewnić sobie sam w własnym zakresie. To znaczy że internet, komputer czy tablet są w gestii partnera. Program partnerski Certyfikat Wiarygodna Firma dostarcza platformę internetową zgodną z RODO do prowadzenia akcji marketingowych przy pomocy wiadomości e-mail.


Aby skutecznie uczestniczyć w tym programie partnerskim, należy założyć darmowe konto partnera na stronie programu partnerskiego. Dopiero po udanej rejestracji, można prawidłowo prowadzić akcję marketingową jako partner programu Certyfikat Wiarygodna Firma. Po zalogowaniu do programu partnerskiego wystarczy skorzystać z odpowiedniej zakładki gdzie można wprowadzać adresy e-mail odbiorców wiadomości marketingowych. Resztą zajmuje się system informatyczny. Gdy ktoś kto otrzyma wiadomość e-mail skorzysta z programu i zamówi Certyfikat Wiarygodna Firma, partner otrzyma 25 % od sumy netto z faktury którą opłacił polecony kontrahent.


Zarabiaj i buduj swój pasywny dochód. Poleceni kontrahenci będą przynosić zyski do momentu rezygnacji z programu. Dlatego możesz w ten sposób zyskać stały dochód do swojego portfela.

Dodano 2020-01-03 18:15:27}

Pozostałe programy partnerskie

© 2019 Intense. All rights reserved | Design by W3layouts. | Hosting zapewnia Tani-Host.com