SEO Audyt 10 % od wydatków poleconego klienta

Za pomocą tego programu partnerskiego możesz zarabiać wraz z firmą Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Sp zoo, na przeprowadzaniu audytów stron internetowych. Zadaniem partnera czyli osoby która chce zarabiać 10 % od wydatków poleconego kontrahenta, jest odnalezienie w internecie adresu strony WWW i wpisanie nazwy domeny do formularza w panelu partnera.


Przyłącz się do programu partnerskiego i pomóż właścicielom stron WWW zobaczyć ile błędów mają ich witryny internetowe. Załóż darmowe konto partnera w programie partnerskim i zarabiaj 10 % za audyt SEO na poleconych kontrahentach. Zarabiaj razem z dużym partnerem firmą Ads-Center.NET Sp zoo


To tak naprawdę wszystko co musi zrobić partner. Resztę przejmuje firma Ads-Center.NET Sp zoo. Gdy partner poda adres domeny, pracownicy firmy przeprowadzą audyt SEO wskazanej witryny. Po przeprowadzeniu audytu SEO, wyniki w postaci raportu zostaną przekazane za pomocą platformy do komunikacji z klientami. Kontrahent otrzyma dwa darmowe ogólne raporty oraz jeden szczegółowy raport, za który trzeba zapłacić. Ten ostatni jest dostępny na wyraźną prośbę właściciela badanej strony internetowej. Jeśli klient zapłaci za szczegółowy raport, partnerowi należy się 10 % od uzyskanej kwoty netto, czyli po odliczeniu podatków.


Zaletą tego programu jest to że partner może dodawać dowolne Polskie strony internetowe bez konieczności pytania się potencjalnego kontrahenta czy ten jest zainteresowany. Partner musi tylko znaleźć adresy stron internetowych, najlepiej Polskich przedsiębiorców którzy uczestniczą w walce o klientów. Przeprowadzony audyt SEO i wdrożone na jego podstawie poprawki potrafią poprawić widoczność a co za tym idzie podnieść ilość odwiedzających oraz kupujących w danej witrynie internetowej.


Sprawdź się w roli partnera firmy Ads-Center.NET Sp zoo, i dodawaj adresy stron które zostaną poddane audytowi. Zgarnij swoje 10 % za prostą pracę.

Dodano 2020-01-03 17:02:28}

Pozostałe programy partnerskie

© 2019 Intense. All rights reserved | Design by W3layouts. | Hosting zapewnia Tani-Host.com