10 % za polecenie klienta na hosting od Tani-Host.com

Program partnerski Tani-Host.com

Marka Tani-Host.com istnieje na rynku Polskim od 2009 roku. Od samego początku zajmujemy się świadczeniem usług utrzymywania plików oraz baz danych stron online naszych kontrahentów. Zapewniamy profesjonalną obsługę zarówno kont hostingowych jak i administrowanych serwerów dedykowanych. Nasz zespół stale monitoruje zarządzane serwery, dodatkowo wspieramy się narzędziami informującymi nas o dostępności domen oraz plików kontrolnych na poszczególnych maszynach. Od samego początku istnienia naszej marki, zapewniamy podwyższone bezpieczeństwo dostępu do powierzchni serwerów uniemożliwiając zakładanie darmowych kont demo postronnym internautom. Do powierzchni serwerów mają dostęp jedynie kontrahenci. W celu ochrony danych stosujemy codzienny backup narastający na osobnej maszynie. Dodatkowo raz w miesiącu pobierana jest kopia bezpieczeństwa na zewnętrzny dysk, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed utratą danych w wyniku pożaru lub innych zdarzeń. Dodatkowo wszystkie serwery którymi zarządzamy są chronione przed atakami DDoS, przy pomocy wykupionej infrastruktury sieci serwerów działających jak filtr na fałszywe wywołania.


Najważniejsze informacje:

Bardzo wysokie bezpieczeństwo danych

10 % od faktury kontrahenta


Podsumowanie programu partnerskiego Tani-Host.com

Tani-Host.com zapewnia wysokie bezpieczeństwo danych przy zachowaniu przystępnych cen usługi. Wysoka jakość podzespołów serwerów oraz samej serwerowni wraz z infrastrukturą anty DDoS, powoduje że to jedna z najlepszych ofert dla biznesu oraz instytucji.

Dzięki doświadczeniu zdobywanemu od 2009 roku, masz pewność że polecasz profesjonalne usługi. Za współpracę otrzymujesz wynagrodzenie w postaci 10 % prowizji za każdego kontrahenta który opłaci fakturę. Możesz wykorzystać fakt obsługiwania klienta i przy okazji polecić usługi hostingu lub administracji serwerem dedykowanym.

Dodano 2022-07-03 12:22:15}

Pozostałe programy partnerskie

© 2019 Intense. All rights reserved | Design by W3layouts. | Hosting zapewnia Tani-Host.com