100 zł za polecenie klienta na konto premium CentrumPrasowe.pl

Program partnerski CentrumPrasowe.pl

Ten program partnerski jest skierowany do osób oraz handlowców posiadających kontakty biznesowe wśród przedsiębiorców lub strony internetowe, które docierają do środowiska biznesu. Usługa promowana w programie partnerskim należącym do CentrumPrasowe.pl jest kierowana do rzeczników prasowych pracujących dla firm, korporacji, instytucji oraz fundacji. Praktycznie dla każdego kto przekazuje informacje prasowe kierowane do mediów oraz ich czytelników.


Zostań partnerem CentrumPrasowe.PL w programie partnerskim i zarabiaj 100 zł brutto od każdego udanego polecenia nowego klienta.


Co najważniejsze ?

Wynagrodzenie 100 zł brutto od każdej sprzedaży

Skrupulatny system zliczania poleceń oparty o refflink

Bogata gama grafik reklamowych dostępnych dla partnera

Prosty Landing page

Promocja dostępna tylko przez partnerów


Do czego służy CentrumPrasowe.pl ?

W Polsce jest około 3 milionów działalności gospodarczych oraz drugie tyle spółek kapitałowych. To daje ogromną ilość miejsc do sprawdzenia przez dziennikarza, który poszukuje każdego dnia nowych informacji do swoich artykułów. Centrum Prasowe wychodzi naprzeciw dziennikarzom i w prosty sposób udostępnia informacje prasowe pochodzące wprost od rzeczników prasowych lub działu marketingu poszczególnych firm.


Co w zamian dostają firmy ?

To bardzo proste, każda firma która publikuje informacje prasowe na centrum prasowe pl, ma zapewnione bezpośrednie dotarcie do dziennikarzy. Gdy informacja przedstawiana w materiale dostarczonym od firmy będzie ciekawa, istnieje duża szansa że któryś z dziennikarzy wykorzysta tą treść aby stworzyć swój artykuł. Dzięki temu firma ma możliwość zaistnieć w szerokich mediach oraz buduje swój unikalny profil w CentrumPrasowe.pl, w postaci wirtualnego biura prasowego.


Po co komuś Wirtualne Biuro Prasowe ?

Posiadanie Wirtualnego Biura Prasowego prowadzi do kilku korzyści. Po pierwsze tworzysz profil na niezależnej domenie, budując bazę artykułów o pozytywnym wydźwięku wobec firmy, instytucji lub fundacji. Za sprawą unikalnej konstrukcji serwisu CentrumPrasowe.PL, artykuły użytkowników portalu są automatycznie dostarczane każdego dnia do dziennikarzy. Dzięki temu zamieszczony tekst w postaci informacji prasowej na WBP, może być fundamentem do kilku publikacji medialnych. Bazę artykułów możesz wykorzystać do sprawnego linkowania najważniejszych elementów oficjalnej strony firmowej. A ostatecznie tworzysz pozytywną historię wobec swojego przedsiębiorstwa czy instytucji co z pewnością pozwoli pozyskać kilku nowych kontrahentów. W końcu każda pozytywna treść w internecie ma wydźwięk marketingowy.

Dodano 2022-01-17 11:54:15}

Pozostałe programy partnerskie

© 2019 Intense. All rights reserved | Design by W3layouts. | Hosting zapewnia Tani-Host.com