Programy Partnerskie | Lista programów partnerskich | Wiarygodna Firma

Program partnerski Wiarygodna Firma

Program partnerski serwisu Wiarygodna Firma (WiarygodnaFirma.pl) to sposób na dobry zarobek. W tym programie partnerskim może uczestniczyć każdy, osoba prywatna oraz firma. Program Partnerski w WiarygodnaFirma.pl daje możliwość polecania Certyfikatów Wiarygodna Firma. W zamian za współpracę otrzymujesz 25 % brutto od każdej firmy która zarejestruje konto użytkownika oraz regularnie opłaci abonament.

Co dokładnie polecamy ? Firmy w zamian za rejestrację w serwisie otrzymują możliwość posługiwania się Certyfikatem Wiarygodna Firma OnLine. Taki certyfikat zamieszczony na stronie firmowej lub sklepie zwiększa zaufanie potencjalnych klientów. Dzięki certyfikatowi każdy klient ma pewność że kupuje u Wiarygodnej Firmy i szybciej podejmuje decyzję w sprawie zakupu.

Proponowany system partnerski:
Polecanie serwisu w zamian za stałe wynagrodzenie (polecasz raz a zarabiasz w każdym miesiącu).

Wynagrodzenie:
Wypłata prowizji w wysokości 25 % brutto od wpłaty z abonamentu.

W Programie Partnerskim biorą udział:
- firmy
- osoby prywatne

Darmowa Rejestracja


W dzisiejszych czasach każdy może założyć stronę lub sklep w internecie i prowadzić sprzedaż. Często kupujemy u osób które nawet nie zarejestrowały firmy, mimo to prowadzą sprzedaż. Ja rozumiem takie postępowanie gdyż często ludzi nie stać na opłaty ZUS. Jednak często można przez zakupy u firm krzaków stracić pieniądze. Przez to też nie mamy gwarancji na usługi lub produkty. Dlatego aby wyróżnić wiarygodne firmy przyznajemy im certyfikat.

Podobne programy partnerskie z tej kategorii.


Usługi hostingowe dostarcza Tani Hosting |