Programy Partnerskie | Partnerzy

Opis partnerów.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszych partnerów. Właśnie na tej stronie przedstawiamy opisy naszych partnerów biznesowych. Przed przejściem na stronę partnera można się zapoznać z opisem działalności. Oferujemy jedynie przetestowanych partnerów, dlatego redakcja ProgramPartnerski.org szczerze poleca współpracę z naszymi partnerami.


VoD HD Internetowe kino online

Wraz z rozwojem technologi przesyłania dużych strumieniów danych przyszedł czas na kino online. Nasz nowy partner a mianowicie platforma VoD HD oparta o usługi MegaVideo udostępnia swoim użytkownikom możliwość korzystania z wolnej przestrzeni transferowej dzięki której internauci mogą sprawniej pobierać obraz video przekazywany za pomocą łącza internetowego. Korzystając z usług platformy VoD HD masz możliwość szybkiego i bezproblemowego opłacenia wybranego abonamentu wedle własnych potrzeb.


Płatności SMS Premium

Partner PlatinumSMS.PL dostarcza obsługę płatności SMS w obrębie serwisów należących do Grupy Medialnej Ads-Center.NET . Bardzo duża ilość dodatkowych gotowych do adaptacji i w pełni działających elementów dzięki którym od razu można uruchomić płatności SMS na swojej witrynie WWW. Dzięki dokładnym opisom każdego z elementów można bezproblemowo korzystać i zarabiać z programu partnerskiego.


Tani Hosting

Partner biznesowy, dostarcza usługi serwerowe na potrzeby naszej witryny. Wysoki poziom usług pozwala nam nieprzerwanie udostępniać treści zawarte na łamach naszej witryny. Serwerownia Tani Hosting dostarcza usługi serwerowe głównie dla firm ale dostępna jest również oferta dla użytkowników indywidualnych. Zapraszam do zapoznania sie z szerszym opisem.


Tnij URL

Dość nietypowa usługa w dodatku całkowicie za darmo. Serwis oferuje skracanie długich linków, takich które są uciążliwe do wklejenia np. Opis komunikatora. Inne zastosowanie to maskowanie adresu URL, szczególnie przydatne promotorom. Dzięki temu narzędziu osiąga się większe wartości prowizji z tytułu polecania usług.


Usługi hostingowe dostarcza Tani Hosting |