Programy Partnerskie | Lista programów partnerskich | Program partnerski Agora

Program partnerski Agora

Jeśli posiadasz stronę internetową to tak naprawdę trzymasz w ręku a raczej na serwerze narzędzie dzięki któremu możesz zarabiać prawdziwe pieniądze. W tym celu nie musisz posiadać własnego produktu ani nawet sklepu. Wystarczy że Twoja strona jest popularna i odwiedza ją wielu internautów każdego dnia. Jedyne co musisz zrobić, to wygenerować odrobinę miejsca na swojej stronie w celu umieszczenia kilku miejsc gzie będą wyświetlane banery reklamowe. Pozyskaniem reklamodawców nie musisz się przejmować, to Agora zadba o dużą ilość reklamodawców, Ty masz jedynie zadbać o internautów którzy będą odwiedzać Twoją witrynę.

Jak działa Program Partnerski Agora ?


Ten program partnerski jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy zarejestrować swoje darmowe konto użytkownika korzystając z baneru który zamieściliśmy poniżej. Po aktywowaniu konta, zgłaszamy adres lub adresy naszych stron na których będziemy wyświetlać kampanie reklamowe. Gdy moderator zatwierdzi strony możemy przystępować do kolejnych programów reklamowych reklamodawców którzy współpracują z Agora. Do wyboru mamy dwie opcje, wyświetlenia banerów reklamowych oraz w niektórych kampaniach dostępny jest również mailing który cechuje się znacznie większą skutecznością podczas reklamowania konkretnych promocji.

Modele rozliczeniowe
Podstawowe modele rozliczeniowe w Agora program partnerski to standardowe modele znane z świata marketingu internetowego.
Wynagrodzenie:
CPL – płatność za pozyskanie danych internauty
CPS – prowizja od sprzedanych towarów i usług

Kto może brać udział w Agora PP ?
Do programu PP Agora może przystąpić każdy, osoba fizyczna tak jak i firma mogą czerpać korzyści na podobnych prawach. Firmy rozliczają się za pomocą faktur a osoby fizyczne wystawiają rachunek.


Jeśli posiadasz popularną witrynę internetową to warto jest zainteresować się tym programem partnerskim. Doświadczenie oraz kontakty biznesowe pracowników Agora zaowocowały bogatą kolekcją programów reklamowych popularnych marek znanych z telewizji oraz reklam z bilbordów. Działania wydawcy strony są w 90% wspomagane przez reklamę telewizyjną. Internauta wcześniej zaznajomiony z ofertą za pomocą reklamy telewizyjnej łatwiej kupuje przez internet.

Podobne programy partnerskie z tej kategorii.


Usługi hostingowe dostarcza Tani Hosting |